Ful Cam
Ful Cam

İhtiyaca yönelik çözümler üretiyoruz.

Amacımız

Sektörün ihtiyaçlarını karşılarken, çevreye ve doğaya saygılı üretim yapmak, bulunduğumuz şehirde istihdama katkı sağlayarak bölgenin kalkınmasında ve gelişmesinde önemli rol almaktır.

İstanbul’da yola çıktığımız ticari hayatımızda çeyrek asırı aşıp, 2024 yılı itibariyle geride bıraktığımız 34 yıllık ticari geçmişte, insan hayatına dokunan projelerde yer aldık ve insan odaklı hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza yön verdik. 

Kuruluş Hikayemiz

Herşey sektör içerisinde karşılaştığımız problemleri "en kalıcı şekilde nasıl çözebiliriz" sorusuna yanıt ararken başladı. 200 metrekare bir atölyede başladığımız işlerimizin potansiyelinin artması, müşterilerimizin bize göstermiş olduğu teveccüh, bizi büyük alanlarla faaliyet göstermeye, iş alanımızı genişletmeye ve istihdam sayımızı arttırmaya yöneltti.

İlk başta mevcut imalat alanımıza eklemeler yapmaya başladık, daha sonra makine parkurumuz gelen yoğun taleplere cevap veremez hale gelmeye başlayınca makine parkımıza yeni, modern ve daha geniş kapasiteli makineler katmaya başladık.

Özellikle "Temperleme" alanında markalaşarak müşterilerimize en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri sunduk. 

200 metrekareden 10 Dönümü Aşkın Araziye…

Bugün İstanbul depo-satış ofisi ve Sakarya Kocaali’de bulunan 10 dönümü aşkın bir arazi üzerinde kurulu Fabrikamız ile, Türkiye ve Kocaali ekonomisine büyük katkılarda bulunmaya çalışırken, insan odaklı hizmet anlayışı ile yerelde doğrudan yada dolaylı olarak bir çok ailemiz ile birlikte ekmeğimizi bölüşüyoruz.

Geniş Makine Parkı

Sakarya Kocaali’de bulunan fabrikamız üzerinden yurtiçi ve yurtdışında bir çok bölgeye zamanında sevkiyat gerçekleştirerek ürünlerimizi ulaştırıyoruz. Bugün Kocaali’de 10 dönümü aşkın bir arazi üzerinde konumlandırdığımız bazı makinelerimiz şu şekildedir;

  • Lamine Hattı
  • Cift Cam Makine Hattı
  • Otomatik Serigrafi Baskı Makinesi 
  • Isıcam Üretimi Hattı 
  • Temperli Cam Üretimi Hattı
  • Lamine Cam Üretimi
  • Bombeli Cam Üretimi 

 

Büyük Temperleme Fırını

Kalınlıklar: 6 - 8 - 10 - 12 - 15 - 19 mm
Ebatlar: 2800 x 5000 Minimum: 150 x 350
4 mm Ebatlar: Max.:2580 x 2200 mm / Min.: 150 x 350 mm
5 mm Ebatlar: Max.: 2850 x 4800 mm / Min.: 150 x 350 mm

Mini Fırın 

Kalınlıklar: 4 - 5 - 6 - 8 - 10 - 12 - 15 - 19 mm
Ebatlar: 800 x 1000 Minç Çap: 50 mm

Tanıtım Filmi

Ful Cam Isıcam yetkili üreticisidir. Fulcam olarak; sürdürülebilir ve çevre dostu çözümlerle dünya çapında bir etki oluşturmak ve yaşamı daha iyi hale getirmek için sürekli olarak yeni teknolojiler geliştiriyoruz. Müşterilerimize en yüksek kalitede cam ürünleri sunmak için sürekli olarak yenilikçi ve güvenilir çözümler üretiyoruz.

  • Isıcam Yetkili Üreticisi